STOP GREY BEYAZLARA KARŞI MODERN ÇÖZÜM

AVRUPA'NIN 1 NUMARALI BEYAZLARI YOK EDİCİ ÜRÜNÜ ARTIK TÜRKİYE'DE 

STOPGREY KURŞUN İÇERMEYEN TEKNOLOJİYLE ÜRETİLMİŞTİR.

KERAMINE H STOPGREY LOSYON

Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim yapmaz. 

 

Stop Grey melanin yerine, saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz. 

StopGrey kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur; herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için losyonu her hafta sadece 2 veya 3 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz.

 

UYARILAR:

StopGrey’i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz. Sadece harici kullanım içindir. Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Deride tahriş veya kaşıntı olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.  

 

KULLANMA TALİMATI

 

STOP GREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. STOP GREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.  

 

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir. 

 

UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:  

1- KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz. 

2- Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. 

3- Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz.

 

İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. 

Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız. 

 

Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

Elde Ettiğiniz Sonucu Korumak İçin Haftada 2-3 Kez Kullanmanız Yeterlidir.

Losyon Deride Leke Bırakmaz.

DAHA BİLGİ İÇİN:

http://www.herevelazim.com.tr/3100/Stop_Grey

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !